Ezoteryka Praktyczna.
Wykład i ćwiczenia: Obrona przed wampiryzmem energetycznym.
Jak odczuwać własną energię?

Człowiek jest cząstką wszechogarniającego układu energetycznego. Energia krążąca na zewnątrz człowieka jest przez niego pozyskiwana i wydalana. Nasz układ energetyczny współistnieje z układem tworzącym Ziemię i Wszechświat. Zakłócenie przepływu energii, wywołuje blokady co możne prowadzić do chorób. Cały nasz układ energetyczny składa się z sieci kanałów energetycznych (nadi) w którymi płynie energia.
Obrona przed wampiryzmem energetycznym.
Wampiryzm energetyczny jest jedną z patologii czasów współczesnych. Żyjemy w wielkich skupiskach ludzkich, w domach pełnych plastików i smogu energetycznego, oderwani od naturalnych źródeł energii. Żyjemy w domach zbudowanych na ciekach wodnych i z reguły nie zwracamy uwagi na „siatkę geopatyczną” oraz innego rodzaju promieniowanie ziemi. Takie środowisko powoduje braki energetyczne niemal u każdego człowieka. Żyjemy z deficytem energetycznym.

Przyczyną wampiryzmu energetycznego jest brak energii życiowej. By się lepiej czuć wielu z nas wykształciło w sobie umiejętność nieświadomego pobierania energii od innych osób. Wielu z nas nauczyło się świadomie pozyskiwać energię od innych ludzi.
Będziemy mówili o sposobach obrony przed wampiryzmem energetycznym oraz o sposobie pozyskiwanie energii w sposób naturalny.
cena;20,00 zł

Zapraszam,
Lidia Miron.
Centrum Seminaryjne – CUD Kraków, Mały Rynek 4 __________________________________________