Menu

SIERPIEŃ 2016

Grudzień 18, 2015 - Uncategorized

03.08. 2016 środa, godz. 18.30 – 20.00

Ezoteryka Praktyczna.
Wykład:Jak odczuwać własną energię?
Człowiek jest cząstką wszechogarniającego układu energetycznego. Energia krążąca    na zewnątrz człowieka jest przez niego pozyskiwana i wydalana. Nasz układ energetyczny współistnieje z układem tworzącym Ziemię i Wszechświat.  Zakłócenie przepływu energii, wywołuje blokady co możne prowadzić do chorób. Cały nasz układ energetyczny składa się z sieci kanałów energetycznych (nadi) w którymi  płynie energia.

Zapraszam,
Lidia Miron.
Centrum Seminaryjne – CUD Kraków, Mały Rynek 4 ___________________________________________

10.08. 2016 środa, godz. 18.30 – 20.00

Ezoteryka Praktyczna.
Wykład i ćwiczenia: Obrona przed wampiryzmem energetycznym.
Wampiryzm energetyczny jest jedną z patologii czasów współczesnych. Żyjemy w wielkich skupiskach ludzkich, w domach pełnych plastików i smogu energetycznego, oderwani od naturalnych źródeł energii. Żyjemy w domach zbudowanych na ciekach wodnych i z reguły nie zwracamy uwagi na „siatkę geopatyczną” oraz innego rodzaju promieniowanie ziemi.  Takie środowisko powoduje braki energetyczne niemal u każdego człowieka. Żyjemy z deficytem energetycznym.

Przyczyną wampiryzmu energetycznego jest brak energii życiowej. By się lepiej czuć wielu z nas wykształciło w sobie umiejętność nieświadomego pobierania energii od innych osób.  Wielu z nas nauczyło się świadomie pozyskiwać energię od innych ludzi.

Na tym kursie będziemy mówili o sposobach obrony przed wampiryzmem energetycznym oraz o sposobie pozyskiwanie energii w sposób naturalny.

Zapraszam,
Lidia Miron.
Centrum Seminaryjne – CUD Kraków, Mały Rynek 4 ___________________________________________