Menu

LISTOPAD 2018

Listopad 5, 2018 - Uncategorized

04.04.2018 środa, godz. 18.00 – 19.30

Ezoteryka Praktyczna: 
Wykład – Poziomy Bardo, przejście przez czyściec, co się z nami dzieje po śmierci.

Pojęcie Bardo oznacza w dosłownym tłumaczeniu stan pośredni. Termin wywodzi się z „Diamentowej drogi” będącej odmianą buddyzmu tybetańskiego określającego każdy z przejściowych stanów egzystencji jakimi są życie, medytację, marzenia senne, sen oraz śmierć.
W kulturze europejskiej używa się terminu eschatologia – mówiącego o ostatecznym stanie człowieka i świata jakim jest śmierć człowieka i śmierć świata. Jest to termin religijny zajmujący się opisem i rozumieniem istoty śmierci, życia pozagrobowego, rodzaju sądu po śmierci, świętem zmarłych, nagrodą i karą.
cena: 10 zł

Zapraszam,
Lidia Miron.
Centrum Seminaryjne – CUD Kraków, Mały Rynek 4
_________________________________________________

11.04.2018 środa, godz. 18.00 – 19.30

Ezoteryka Praktyczna.
Wykład i ćwiczenia.

W programie: Medytacja – Drzewo Życia.

Drzewo służy jako forma, poprzez którą praktykujący spostrzega swoją własną naturę i znajduje klucz do otwarcia ukrytych wymiarów, wpływających jego życie.

… Żółto złota energia rozchodzi się po całym organizmie, dociera do jego najdalszych zakątków i nadaje ruch ruch wszystkim jego cząsteczkom. Energia ognia łącząc
się z energią wody i ziemi, niczym w tyglu alchemika, staje się substancją budującą nasze ciało … – fragment medytacji – Drzewo Życia.
cena – 20,00 zł

Zapraszam,
Lidia Miron.
Centrum Seminaryjne – CUD Kraków, ____________________________________________________